رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین با صدور پیامی به مناسب ۱۶آذر، روز دانشجو را به همه جویندگان عرصه علم و دانش تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین، فرشاد پیله چی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین با صدور پیامی به مناسبت روز ۱۶آذر، روز دانشجو را گرامی داشتند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

دانشجویان ارجمند
آینده سازان ایران اسلامی

شانزدهم آذر و روز دانشجو روز آرمان خواهی جوانان این مرز و بوم است که در اعتراض به سیاست های استکبار جهانی، تا پای جان برای رسیدن به آرمان‌هایشان ایستادگی کردند.

این روز نشان بارزی از نقش مهم دانشجویان در شناخت استعمار و مبارزه با مصادیق استکبار است؛ مبارزه‌ای که تا امروز به اشکال مختلف در عرصه ‌های مختلف کشور ادامه داشته و‌ دارد.

دانشجویان ایران اسلامی در طول تاریخ انقلاب نشان داده‌اند که در کنار پرداختن به امور علمی همواره نگاه بینا و زبان گویای جامعه هستند و در راستای پیشرفت و برقراری عدالت اجتماعی گام برمی‌دارند.

امروز نیز این انتظار از دانشجویان وجود دارد که باعث جوشش و رشد روحیه تحقیق و پژوهش، آرمان‌گرایی و آرمان‌خواهی انقلابی، بحث و گفت‌وگوی آزاد و آزاداندیشی و تولید ایده و فکر باشند تا با اندیشه و حرکت آنان جامعه متحول شده و به‌سوی تحقق اهداف متعالی اسلام و انقلاب حرکت کند.

یکی از مهمترین رسالت‌های جهاد دانشگاهی قزوین به عنوان یک مجموعه علمی و انقلابی، حمایت از دانشجویان صاحب ایده و فکر است تا این جوانان با امید و تلاش برای ساختن آینده این مملکت تمام توان خود را به کار بگیرند.

بنده از سوی اعضای مجموعه جهاد دانشگاهی روز دانشجو را به همه جویندگان عرصه علم و دانش تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم دانشجویان با انگیزه ای مضاعف و گام‌هایی استوار برای ساختن آینده ایران زمین همواره کوشا و برقرار باشند.

فرشاد پیله چی
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین