در مراسمی با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر کیومرث بیگلر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان معاون علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که در دفتر ریاست دانشگاه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد؛ دکتر ناصر حمیدی، در سخنانی گفت: دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با داشتن بیش از ۷ هزار دانشجو بیشترین تعداد دانشجو را در بین دانشکده های این دانشگاه به خود اختصاص داده و ما موظف به ارائه ی بهترین خدمات به تمامی دانشجویان هستیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: به همین منظور با توجه به توانمندی بالا و سوابق بسیار خوب دکتر بیگلر، ایشان را به عنوان معاون علمی دانشکده مدیریت و حسابداری معرفی کرده و ضمن آرزوی موفقیت برای وی، از زحمات و تلاش های چندین ساله دکتر جواد محرابی تقدیر و تشکر می کنم. مطمئنا ایشان با انتقال تجربیات ارزشمند خود به دکتر بیگلر، به رشد و ارتقای بیشتر سطح کیفی و کمی خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان این دانشکده کمک خواهند کرد.

در ادامه دکتر کیومرث بیگلر، معاون علمی دانشکده مدیریت و حسابداری با تشکر از حسن اعتماد مدیران دانشگاه برای تصدی این پست گفت: از دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای اعتماد به اینجانب تقدیر و تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم با حمایت مدیران دانشگاه و با استفاده از تجربیات مدیرانی هم چون دکتر محرابی در جهت تحقق اهداف و سیاست های دانشگاه گام های بسیار خوبی بردارم.

دکتر محرابی نیز ضمن تبریک به دکتر بیگلر، گفت: سال های زیادی است که در این مجموعه فعالیت می کنم و خوشحالم که یکی از نیروهای خوب دانشگاه که خود در جذب وی نقش داشتم، جانشین بنده می شود؛ بدون شک باز هم در خدمت دانشگاه هستم و هر کمکی که بتوانم انجام خواهم داد.

در پایان از سوی دکتر حمیدی، به پاس زحمات و تلاش های چندین ساله، با اهدای لوح و هدیه ای از دکتر محرابی تقدیر و تشکر گردید و با اهدای حکمی به عنوان سرپرست گروه مدیریت دولتی و فناوری اطلاعات منصوب شد.

شایان ذکر است؛ دکتر کیومرث بیگلر نیز از اعضای هیات علمی و با سابقه گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.