دکتر فتح طاهری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین به طور سرزده از روند برگزاری کلاس‌های عملی در مراکز آموزشی استان بازدید کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در راستای وظایف نظارتی دانشگاه و به منظور بررسی روند تشکیل کلاس‌های کارگاهی و آزمایشگاهی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، دکتر فتح طاهری و کارشناسان همراه در این بازدیدها که به صورت سرزده صورت پذیرفت، در جریان کم و کیف برگزاری کلاس‌های عملی در مراکز آموزش علمی کاربردی استان قرار گرفته و ضمن قدردانی از تلاش مسوولان و کادر آموزشی مراکز، تذکراتی را در جهت بهبود کیفیت برگزاری این کلاس‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیان کردند.

گفتنی است با عنایت به کاهش روند ابتلای هم استانی‌ها به بیماری کرونا و تغییر وضعیت کرونای استان به وضعیت زرد، دانشگاه جامع علمی کاربردی با اخذ مجوز از ستاد استانی مبارزه و پیشگیری بیماری کرونا از ابتدای دیماه تاکنون کلاس‌های عملی خود را که به مدت دو ماه تعطیل شده بود به شرط محدود کردن ظرفیت کلاس‌ها به حداکثر ۱۰ نفر، سقف ۹۰ دقیقه در هر جلسه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نموده است.