در بازدید هاکان زنگین مدیرعامل شرکت  AGTترکیه از توانمندی های علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، زمینه های همکاری دوجانبه برای امضای تفاهم نامه بررسی شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این بازدید که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد؛ هاکان زنگین مدیرعامل شرکت  AGTترکیه ضمن بازدید از مراکز تحقیقاتی این دانشگاه، در جریان روند فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی قرار گرفت.

وی در ادامه با حضور در اتاق جلسات مرکز فن آوری و نوآوری سینتک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با تشکر از دعوت و میزبانی مدیران این دانشگاه، گفت: واقعا تحت تاثیر دستاوردهای علمی این دانشگاه قرار گرفتم. بنده در کنار فعالیت های تولیدی در حوزه صنعت به عنوان استاد در دانشگاه های ترکیه نیز مشغول تدریس هستم و با جرات می گویم که تحت تاثیر پتانسیل های علمی و تحقیقاتی در این دانشگاه قرار گرفتم و ظرفیت های علمی در این دانشگاه را بسیار بالا دیدم.

مدیرعامل شرکت AGT ترکیه در ادامه با اشاره به زمینه های همکاری این شرکت با دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اظهار داشت: به عنوان یکی از شرکت های خارجی در ایران بسیار خوشحال هستم تا بتوانیم در بررسی زمینه های همکاری و تجاری سازی پروژه های تحقیقاتی این دانشگاه مشارکت داشته باشیم.

سپس دکتر اسماعیل مهدی زاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی با خوشامدگویی به مدیرعامل شرکت AGT ترکیه و با اشاره به دستاوردهای علمی و افتخارات این دانشگاه در عرصه های مختلف، به معرفی توانمندی ها در زمینه های مختلف علمی پرداخت و گفت: این دانشگاه ارتباط بسیار خوبی با صنایع داخلی دارد و امیدواریم بتوانیم این ارتباط را با شرکت های خارجی نیز گسترش دهیم.

در ادامه مدیران مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به معرفی فعالیت های انجام شده در مراکز خود پرداختند.

گفتنی است؛ نمایندگی شرکت AGT ترکیه در ایران در شهرک کاسپین قزوین مستقر بوده و مشغول تولید مصنوعات چوبی و MDF می باشد.