مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: همزمان با روزهای پایانی ایام فاطمیه (س) دانشجویان بسیجی اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی حضرت زهرا (س) و برگزاری مجازی هیئت نمودند.

سیدمحمود پورعباس مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: به مناسبت دهه دوم فاطمیه و ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) ایستگاه‌ صلواتی در شهر قزوین برگزار گردید.

وی افزود: این ایستگاه‌ به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین و با همکاری گروه جهادی بنیان مرصوص در روز شهادت حضرت فاطمه(س) برپا گردید.

مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین در تشریح برنامه‌های دهه دوم فاطمیه گفت: هیئات مذهبی علمدار دانشجویان استان قزوین که در تمام مناسبت‌های ملی و مذهبی برنامه دارد و شیوع ویروس کرونا اگر چه محدودیت‌هایی برای برگزاری مراسم ایجاد کرد اما هیئت تعطیل نشد و فقط روش برگزاری مراسم تغییر کرد.

وی افزود:  مراسم عزاداری فاطمیه امسال ، به مدت چهار شب از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ دی ، بعد از نماز مغرب و عشا در مکان حسینیه معراج الشهدای قزوین ؛تنها با حضور خادمین هیئت و به صورت مجازی برگزار گردید.

وی با بیان اینکه در این ایام دانشجویان بسیجی اقدام به برپایی موکب فرهنگی و پخش بسته های معیشتی کردند گفت: با توجه به اینکه دهه اول فاطمیه با ایام نخستین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت مصادف بود دانشجویان بسیجی اقداماتی مانند ماشین‌نویسی خودروها و توزیع پوستر حاج قاسم ، تولید کلیپ و پادکست و انتشار آن در شبکه های اجتماعی را انجام دادند.