دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با صدور پیامی ولادت حضرت فاطمه (س)، هفته زن و روز مادر را به همه خانواده بزرگ دانشگاه به ویژه بانوان تبریک گفت.

در این پیام آمده است؛ توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (س) که حجت خدا بر ائمه معصومین علیهم السلام است نه فقط برای زنان ما، که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی خواهد بود که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشیده و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.

روز ولادت چنین بانوی والایی که به شایسته ترین وجه به عنوان روز زن و روز مادر نامیده شد را به تمامی زنان و مادران سرزمین اسلامی به ویژه مادران، همسران و دختران یادگار شهدای گرانقدر ایران عزیز تبریک عرض می نمایم. جا دارد ضمن تبریک به بانوان همکار دانشگاه از تمامی تلاش های ارزنده آن ها در شرایط کنونی دانشگاه قدردانی نمایم.

امیدوارم با تکیه بر دانش و توان بانوان گرانقدر دانشگاه که سهم بالا و حضور فعالی در پیشبرد اهداف دانشگاه دارند؛ بتوانیم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

آرزومندم دانشجویان دختر دانشگاه که آینده سازان کشور و مادران آینده سرزمین اسلامی ما هستند از پیروان واقعی و رهروان صادق آن حضرت بوده و این عید فرخنده ولادت بر آن ها مبارک باشد.

امیدوارم روح بلند حضرت فاطمه زهرا، صدیقه کبری (س) دستگیر و راهنمای همه ما و به ویژه بانوان گرامی همکار باشد.

 

                                                                                                دکتر ناصر حمیدی

                                                                                                 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین