دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن جانفشانی‌ های مردم آزاده ای است که در برابر استبدادی دیرپا، یکپارچه به پا خاستند و انقلاب بزرگ و تاریخ ساز را به پیروزی رساندند .این دهه خاستگاه تبلور ارزش های اسلامی و انقلابی ملت ولایت مداری است که با نثار خون خود برگی نوین در مبارزه با نظام سلطه و استکبار جهانی در تاریخ بشریت رقم زده است. مسلماً جاودانگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نتیجه بینش عمیق توحیدی و مبتنی بر آموزه های دین مبین اسلام است و این جاودانگی را مدیون خون شهدای عزیزی هستیم که درخت تنومند انقلاب اسلامی را سیراب نموده و می نمایند.

انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که پس از نفوذهای بسیار توسط خودباختگان داخلی و تحمیل یک جنگ تمام عیار ۸ ساله و یک تحریم اقتصادی چهل ساله نه تنها تضعیف نشد بلکه دامنه های نفوذ آن تا آفریقا و آسیای مرکزی و حتی اروپا و به نوعی تمام کشورهای اسلامی گسترش یافت.

اگر امروز ادبیات نظام های مستکبر و استعمارگر دنیا با ایران از سر تسلیم و تحریم است هیچ دلیل دیگری ندارد جز آنکه ایران از ۴۲ سال قبل بسیار قوی تر شده است و برای این اقتدار هیچ دلیلی محکم تر از حمله تمام عیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد و خوار و ذلیل کردن هیمنه پوشالی آمریکا نمیتوان بیان کرد. آری با ورود به دهه پنجم انقلاب، شاهد کوتاه آمدن بزرگترین قدرت نظامی دنیا با ایران اسلامی و مقتدر هستیم.

تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاهیان استان قزوین، به همراه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی به محضر آقا امام زمان (عج)و امام و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ضمن دعوت همه اقشار ملت از جمله دانشگاهیان به حضور پرشور در برنامه های گرامیداشت این ایام در سطح استان و در فضای مجازی، ابراز خرسندی خود را اعلام می دارد که در این ۴۲ سال با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و همچنین زمامت و رهبری عالمانه و حکیمانه و مقتدرانه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) ایران عزیز را هر سال از سال قبل قوی تر و استوارتر دیده ایم. ان شاءالله شاهد روزی باشیم که شعله های منور انقلاب اسلامی ایران عزیز در جای جای جهان، بدرخشد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین