به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات ورزشی ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در رشته دارت بانوان که در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان خانم ها حمیده پیروز از حوزه تربیت بدنی، زهرا فارسی از حوزه اداری و مالی و سمیه افشار از حوزه فرهنگی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته پرتاب آزاد بسکتبال که در مجموعه زمین روباز بانوان (طراوت) برگزار شد؛ در پایان خانم ها سارا ترابی نیا از حوزه دانشجویی، منیره کریمی از حوزه ریاست و محبوبه مرادی از حوزه اداری و مالی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

همچنین در رشته تنیس روی میز که در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان خانم ها سیده هاجر سلیمی از حوزه تربیت بدنی، صغری گیلک از حوزه اداری و مالی و راحله مقامی از حوزه فن آوری اطلاعات به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش آقایان و در رشته تنیس روی میز که در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان آقایان ولی محمدزمانی از حوزه اداری و مالی، مجید پایروند از حوزه اداری و مالی و مجید دین محمدی از حوزه فن آوری اطلاعات به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

گفتنی است؛ این مسابقات با همکاری اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.