معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان با جمعی از دانشجویان دانشگاههای استان با دو بانوی انقلابی استان قزوین دیدار کردند و از فعالیت های انقلابی این دو بانوی گرانقدر تقدیر و تشکر کردند.

خانم فیاضی از مبارزان دوران ستم شاهی با یادآوری دوران مبارزات مردم بر علیه رژیم پهلوی گفت:در سال ۴۲ به بعد منزل ما همواره میزبان سخنرانی های حضرت آقا ، آیت‌الله باریک بین ،آیت الله رفسنجانی، ایت الله شالی ،شهید مطهری و … بود.

خانم فیاضی گفتند : زمانی که وارد دبیرستان شدم فعالیتهای انقلابی خود را  با پخش اعلامیه آغاز کردم، و زمانی که به دانشسرا رفتنم با شرکت در تظاهرات این فعالیت ها را ادامه دادم.

وی با اشاره به دستگیری خود در در دوران پهلوی توسط ساواک به دلیل مبارزه برعلیه این رژیم گفت: امنیت الان کشور ما مدیون تلاشها و مجاهدت ها زنان و مردان در دوران انقلاب بود.

فیاضی خواهر دو شهید و همسر جانباز  گفت: جوانان باید بدانند رهبر از ما چه چیزی می خواهد و باید نیاز الان جامعه را برطرف کند و همواره باید در مسیر ولایت حرکت کرد.

مسؤل کانون زنان محجبه استان قزوین گفت: تشخیص تکلیف برای همه دانشجویان وظیفه است و برای برداشتن گام دوم انقلاب  از گذشته باید بیشتر دانست.

خانم قدیانی دیگر بانوی مبارز دوران انقلاب بودند که در دوران دانش آموزی با پخش اعلامیه در مدارس و شرکت در تظاهرات به مبارزه بر علیه رژیم پهلوی می‌پرداختند.

خانم قدیانی در دوران کاری خود در آموزش و پرورش با   پرورش شاگردان مختلف و بازگو کردن خاطرات خود از فعالیتهای دوران انقلاب و شرایط کشور در این دوران به برطرف کردن شبهات مختلف دانش آموزان می‌پرداختند.

ایشان در پایان افزودند: وظیفه زنان و دختران در گام دوم انقلاب برای ایجاد تمدن نوین انقلاب اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.