دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن با صدور بیانیه ای این روز را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم

دگر بار عطر روح بخش ماه بهار انقلاب اسلامی، ماه پرخاطرۀ بهمن ، در فصل خزان و سرما و علی رغم دوران بیماری کرونایی به مشام تمام وفاداران انقلاب اسلامی رسید و مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی را سرشار از  شور و حماسه‌ حضور ساخت.

دهه فجر، یادآور عزم پولادین و اراده آهنین غیورمردانی است که برای نیل به اهداف متعالی در قالب نظامی مبتنی بر اصول اعتقادی و ارزشی اسلام، در مقابل گلوله های دژخیمان سینه سپر کردند و اعجاز پیروزی خون بر شمشیر را به مردم دنیا نشان دادند و انقلابی آفریدند که چشمان دنیا را به خود خیره کرد به طوری که امروز الگوی تمام آزادی خواهان جهان است .

امسال در آستانه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی قرارداریم و این نهال مبارک، با همه دشمنی های استکبار، دوران دفاع مقدس، موانع، تهدیدها، تحریم ها را پشت سر گذاشته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده و امید آزادگان و ملجاء محرومان جهان است.
انقلاب اسلامی با شکستن هیمنه ۲۵۰۰ ساله نظام شاهنشاهی، آزادی، استقلال، حق انتخاب و برپایی مجدد شریعت اسلامی را برای ملت ایران ارمغان آورد.

۲۲بهمن مبدأ تحولاتي بنيادين در جامعه شد و تغييراتي اساسي را در نحوه اداره حکومت به دنبال آورد. پيشرفت در عرصه هاي مختلف اقتصادي، سياسي، فرهنگي، پزشکي، تکنولوژي به ويژه در علومي هم چون رباتیک، نانو، انرژي هسته اي، هوافضا، سلول هاي بنيادين، نظامي و … نمونه هايي از اين تحولات بنيادين هستند که بي شک اين دستاوردها  و تحولات مبتني بر رهبري الهي و عالمانه حضرت امام(ره) در ابتدای انقلاب و رهبري داهيانه و مدبرانه مقام معظم رهبري در ادامه راه، تأسي به مباني اصيل اسلامي،  آزادگي و شرافت،  وحدت و يکپارچگي، استقامت و پايداري، پند آموزي از عبرت هاي عاشورايي و حرارت عشق حسيني در قلب مردم ايران به دست آمده است.

خانواده بزرگ دانشگاه آزاداسلامی قزوین به عنوان محور توسعه و پیشرفت آموزش عالی در استان همراه با مردم مقاوم و شهیدپرور قزوین هم صدا شده و به علت شرایط کرونایی با حضوری پرشور و حداکثری در فضاهای مجازی بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید پیمانی دوباره خواهند نمود تا به مستکبران عالم بفهمانند که حتی لحظه ای علَمِ علم را بر زمین نخواهند گذاشت و تسلیم تحریم ها و زورگویی های آنان نخواهند شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین