در جلسه ای با حضور دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دکتر مسعود گیاهی، معاون مدیرکل پژوهش در امور تحصیلات تکمیلی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی سازمان مرکزی در خصوص بخشنامه دفاع از رساله دکتری و متمم های آن و هم چنین بخشنامه تبدیل شیوه پژوهشی به آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اتاق شورای سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی این دانشگاه برگزار شد؛ دکتر مسعود گیاهی، معاون مدیرکل پژوهش در امور تحصیلات تکمیلی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک ایام دهه مبار فجر در سخنانی با اشاره به اهداف صدور بخشنامه های ابلاغی از سوی این دانشگاه در مقطح تحصیلات تکمیلی گفت: ارتقای جایگاه علمی استادان و دانشجویان از مهم ترین اهداف صدور این بخشنامه ها است.

وی افزود: مطمئنا با اجرای درست و دقیق بخشنامه های دانشجویان دکترا، کاهش مدت زمان تحصیل و کاهش پرداخت شهریه از سوی این دانشجویان را شاهد خواهیم بود و این امر به نفع دانشجویان مقطع دکترا است.

در ادامه این جلسه، دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و خوشامدگویی به دکتر گیاهی و هیات همراه در سخنانی گفت: اجرای کامل و دقیق بخشنامه های سازمان مرکزی همیشه در سرلوحه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بوده و هست.

وی افزود: ما به عنوان حافظان منافع دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه داریم با ایجاد شرایط مناسب تحصیلی، ضمن کسب رضایت دانشجویان زمینه ارتقای سطح علمی نظام آموزش عالی را در کشور فراهم کنیم.

در ادامه با حضور معاونین علمی و پژوهشی دانشکده ها در خصوص بخشنامه دفاع از رساله دکتری و متمم های آن و در خصوص بخشنامه تبدیل شیوه پژوهشی به آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد بحث و تبادل نظر شد و اعضای حاضر در جلسه، نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.