با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه، جلسه هم اندیشی با کارکنان حوزه خدمت رسان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه دکتر حمیدی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و تبریک اعیاد این ماه در سخنانی با تشکر از زحمات کارکنان این دانشگاه گفت: اگر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در طول ۲۸ سال سابقه، موفقیتی کسب کرده، مرهون زحمات و تلاش های بی دریغ و شبانه روزی همه کارکنان است.

وی افزود: کارکنان زحمتکش این دانشگاه به عنوان بازوان مشورتی و اجرایی برای مدیران محسوب می شوند و باید فضایی ایجاد شود تا همه کارکنان بتوانند نظرات و پیشنهادات خود را برای پیشرفت و توسعه دانشگاه ارائه کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین خاطرنشان کرد: اگر این دانشگاه همیشه تمیز و پاکیزه بوده و شرایط آسایش و آرامش در این محیط علمی و مقدس فراهم بوده است؛ حاصل تفکر نظام مندی می باشد که در طول ۲۸ سال در این دانشگاه به عنوان یک فرهنگ و اراده سازمانی نهادینه شده و از سوی مدیران و کارکنان این دانشگاه نیز به خوبی اجرا شده است.

دکتر حمیدی در ادامه با اشاره به زحمات مدیران سابق دانشگاه آزاد اسلامی قزوین یادآور شد: دکتر موسی خانی سال ها برای این دانشگاه زحمت کشیدند که جا دارد از خدمات و تلاش های ایشان تقدیر و تشکر کنم؛ هم چنین از زحمات دکتر خانمحمدی در طول مدت کوتاهی که در این دانشگاه حضور داشتند، تقدیر و تشکر می شود.

وی سپس به مشکلات کاهش درآمدهای غیرشهریه ای در دانشگاه اشاره کرد و گفت: باید الگوهای درآمدزایی در دانشگاه تغییر پیدا کند.، به همین منظور می بایست با توجه به وجود زیرساخت های مناسب، به سمت درآمدهای جانبی حرکت کنیم و با راه اندازی شرکت های کوچک هسته مدار و شرکت های خدماتی به خلق درآمدهای جایگزین بپردازیم.

سرپرست دانشگاه در پایان در خصوص پیگیری های انجام شده برای رفع مشکلات کارکنان گفت: اعمال مدارک تحصیلی از اسفند ماه امسال، پرداخت کارانه به صورت ماهانه، پرداخت حداکثری حق مهارت از فروردین سال آینده، راه اندازی تعاونی مصرف و تعاونی مسکن، پرداخت وام های ضروری، اعمال تخفیف ۲۰ درصدی برای پرداخت شهریه فرزندان کارکنان، پیگیری مجوز کارکنان بدون مجوز، تبدیل وضعیت کارکنان از قراردادی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی و امضای قرارداد سازمان مرکزی با بیمه ملت برای بهبود شرایط بیمه تکمیلی کارکنان از مهم ترین اقدامات و پیگیری ها برای افزایش رفاه و آسایش کارکنان دانشگاه است.

در پایان کارکنان حوزه خدمت رسان این دانشگاه نظرات، پیشنهادات و درخواست های خود را برای بهبود شرایط کاری و رفاهی مطرح کردند و دکتر حمیدی قول مساعد داد مشکلات مطرح شده، حتما از سوی مدیران دانشگاه پیگیری و تا حد امکان رفع شود.