رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در پیامی به مناسبت تولد حضرت زهرا(س) روز مادر و روز زن، این روز را به تمام بانوان شاغل در دانشگاه تبریک گفت. در متن این پیام آمده  است: “۲۰ جمادی الثانی تقارن با ۱۵ بهمن ماه مصادف با دو رویداد تاریخ‌ ساز در صحنه جهانی است. یکی […]

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در پیامی به مناسبت تولد حضرت زهرا(س) روز مادر و روز زن، این روز را به تمام بانوان شاغل در دانشگاه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده  است:
“۲۰ جمادی الثانی تقارن با ۱۵ بهمن ماه مصادف با دو رویداد تاریخ‌ ساز در صحنه جهانی است. یکی ولادت با برکت ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا(س) و دیگری تولد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرزند حضرت زهرا(س) که هر یک شایسته گرامی داشت ویژه می‌باشد.

بدون شک زندگی پربرکت  این شخصیت بزرگوار و عزیز حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی بی‌بدیل تربیتی برای جامعه بشریت و همه فرزندان کشورمان در زندگی و ارزش های انسانی می‌باشد.

نامگذاری این روز فرخنده به مناسبت ولادت باسعادت ام‌الائمه(س) به عنوان روز زن و روز مادر نشان از روشنگری بنیانگذار جمهوری اسلامی در معرفی و اثرگذاری بانوان ایران اسلامی در مسیر تعالی خانواده و بشریت است آنگونه که فرمود: «قرآن کریم، انسان‌ساز است و زنان نیز انسان‌ساز».

برخود لازم می‌دانم این روز پرمباهات را به مادران و بانوان شاغل در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و همکاران گرامی تبریک گفته و امید است با همیاری و تلاش بی‌وقفه تمام عزیزان ، قدم های مؤثری در مسیر رشد و شکوفایی دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی برداریم.

سید ابوالحسن نائینی

رئیس دانشگاه