کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری قزوین در شهرستان تاکستان با محوریت دانشگاه پیام نور با حضور مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری، معصومه نیکونژاد مدیر مرکز رشد جامع، محسن حاج سید جوادی معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور، نماینده فرماندارصبح دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹ در دانشگاه پیام نور تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدای مراسم طاهرخانی رئیس دانشگاه پیام نور تاکستان ضمن خیرمقدم به مهمانان، از سیاست های دانشگاه در راستای توسعه کیفی سخن گفت.

در ادامه مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن تشریح مسیر توسعه زیست بوم نوآوری در استان، کانونهای شکوفایی خلاقیت را هسته اولیه ایجاد ناحیه نوآوری معرفی کرد. وی توجه به ظرفیت های بومی و منطقه ای را عامل موفقیت در کانونهای شهرستان عنوان نمود و بیان داشت فناوری در جایی توسعه می یابد که زیست بوم آن وجود دارد.

محسن حاج سید جوادی معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور استان نیز با بیان اینکه دانشگاه پیام نور تاکستان، قدیمی ترین دانشگاه پیام نور استان می باشد و افتتاح آن در سال ۶۹ بوده است، از وجود زیرساختهای فیزیکی و آزمایشگاهی مناسب در این دانشگاه جهت توسعه فعالیتهای فناورانه و همچنین کلنگ زنی ساخت اولین مرکز نجوم شهرستان بیان داشت.

در ادامه نماینده فرماندار تاکستان ضمن اعلام خرسندی از شکل گیری کانون شکوفایی خلاقیت در شهرستان تاکستان، جهت هماهنگی برگزاری نشست با کلیه مدیران شهرستان در محل فرمانداری و تبادل نظر در خصوص فعالیتهای کانون در راستای توسعه نوآوری و فناوری در تاکستان اعلام آمادگی نمود.

در پایان ضمن افتتاح دفتر کانون، رحمان خوشکو به عنوان دبیر کانون معرفی شد.