با حضور مسئولین دانشگاه پیام نور و پارک علم و فناوری صورت گرفت :

به گزارش روابط عمومی، آیین افتتاحی کانون شکوفایی خلاقیت شعبه دانشگاه پیام نور استان قزوین، صبح امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ با حضور دکتر مافی رئیس محترم پارک علم و فناوری استان قزوین، حجت الاسلام صفاری معاون دانشگاه، دکتر حاج سید جوادی رئیس اداره پژوهش، کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه به همراه مدیران ستادی دانشگاه و پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

در ابتدای مراسم، دکتر حاج سید جوادی ضمن عرض خیر مقدم به حضار و ارائه گزارشی از فعالیت های علمی پژوهشی دانشگاه، به ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه و امکانات و زیرساخت های موجود و حضور هیئت علمی، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان قزوین اشاره کرد.

در ادامه دکتر مافی رییس پارک علم و فناوری استان قزوین، ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از دانشگاه پیام نور به جهت اقدام ارزشمندِ افتتاح این کانون، به تشریح فعالیت های در حال انجام در پارک و مراکز رشد استان اشاره کرد و اذعان داشت؛ کانون شکوفایی خلاقیت و کار آفرینی در مراکز و واحدهای تاکستان، بویین زهرا، آوج، الوند آبیک راه اندازی شده است.

دکتر مافی تصریح کرد؛ شهر قزوین به جهت موقعیت صنعتی و قرار گرفتن در میان چندین شهرک صنعتی مکان بسیار مناسبی جهت راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت و حمایت از ایده های نوآور و کاربردی جهت حل مشکلات صنایع مختلف خواهد بود.

53fd1bf6-d13e-4e85-be11-55991478cb5d.jpg