در ادامه برنامه های پارک علم و فناوری قزوین در راه اندازی شعب کانون شکوفایی خلاقیت پارک در کلیه شهرستانهای استان، افتتاح ۲ شعبه کانون در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بابایی و دانشگاه پیام نور قزوین صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، ابتدا با حضور مهدیه قافله باشی عضو شورای شهر قزوین، رئیس و مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین و رئیس، معاونین، مدیران، اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بابایی مراسم با تلاوت آیات قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد.

در ادامه محمود حسنلو راد به معرفی دانشگاه و دستاوردهای آن طی چندساله گذشته اشاره کرد. سپس مصطفی مافی به معرفی زمینه های همکاری فیمابین در توسعه نوآوری و فناوری استان اشاره کرد.

سپس ۲ تیم از دانشجویان دانشگاه که داری طرح بودند به معرفی طرح خود پرداختند و در پایان مراسم، ضمن افتتاح دفتر کانون، حکم آقای مهدی عارفی به عنوان دبیر کانون دانشگاه تقدیم گردید.

در ادامه و در سالن جلسات دانشگاه پیام نور استان و با حضور رئیس و مدیر مرکز رشد پارک و معاون پژوهشی و معاون فرهنگی و مسئولین و پرسنل بخش پژوهشی دانشگاه، در ابتدا محسن حاجی سید جوادی معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور به بیان ظرفیت ها و امکانات خاص دانشگاه پیام نور و داشتن آزمایشگاههای مجهز در صنایع مختلف و همچنین کارگاههای هنری اشاره نمودند و آمادگی دانشگاه را جهت ارائه خدمات و اشتراک ظرفیت با سایر حوزه های اکوسیستم فناوری و نوآوری اعلام نمودند.

رئیس پارک علم و فناوری قزوین نیز بر توسعه همکاریهای فیمابین تاکید نمودند و از آمادگی پارک در معرفی ظرفیت های دانشگاه پیام نور به جامعه دانشگاهی و فناوری خبر دادند.

سپس ضمن بازدید از آزمایشگاههای تخصصی دانشگاه و افتتاح دفتر کانون، حکم روح اله دلیری به عنوان دبیر کانون دانشگاه پیام نور قزوین تقدیم گردید.