نخستین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور سرپرست جدید این دانشگاه و اعضای هیات رئیسه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه دکتر اصغر کشتکار ضمن تبریک فرارسیدن مبعث رسول اکرم (ص)، گفت: خدا را شاکرم که فرضتی برای خدمت ایجاد شده و امیدوارم این مهم، برای دانشگاه مبارک باشد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با قدردانی از زحمات دکتر حمیدی و همچنین دکتر خانمحمدی، گفت: از دکتر موسی خانی نیز که زحمات بسیاری کشیدند و آجر به آجر این دانشگاه را روی هم گذاشتند و خدمات زیادی برای کشور و این دانشگاه داشتند سپاسگزارم؛ احترام ایشان برای همیشه بر همه ی ما واجب است.

وی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را یکی از واحدهای سرآمد در دانشگاه آزاد اسلامی خواند و افزود: بسیاری از واحدهای بزرگ و مطرح دانشگاه آزاد اسلامی را از نزدیک مشاهده و بازدید کرده ام، حتی واحدهایی را دیده ام که از نظر وسعت و مساحت از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بزرگ تر بوده اند، اما هیچ کدام انسجام و امکانات واحد قزوین را نداشته اند و از این نظر فکر می کنم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین یکی از برترین ها باشد.

دکتر کشتکار با تاکید بر ایجاد و حفظ همدلی در بین کارکنان دانشگاه، گفت: هر قسمت دانشگاه باید کار خود را به صورت حرفه ای انجام دهند و صادقانه با یکدیگر کار کنند تا به جایی برسیم که دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دانشگاه اول کشور باشد.

وی با اشاره بر اهمیت مسایل فرهنگی در دانشگاه، بر لزوم توجه به تجاری سازی، پژوهش محوری، تجاری سازی علوم انسانی و تولید محصولات دانش بنیان تاکید کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین نیز در این جلسه با تبریک سالروز بعثت پیامبر اکرم (ص)، مصادف شدن انتصاب و شروع به کار دکتر اصغر کشتکار با این روز را به فال نیک گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد محبی در ادامه با اشاره به تاریخچه ی فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، گفت: دانشگاه تمدن ساز، افق ما خواهد بود و امیدواریم بتوانیم دانشگاه را به جایی برسانیم تا بتواند در راستای ترسیمی که مقام معظم رهبری فرمودند و آن رسیدن به تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب خواهد بود، حتی زودتر از چهل سال دوم برسیم.

وی با تاکید بر ایجاد طرح جامع تعالی در دانشگاه ها، افزود: بایدیک منظومه ای در دانشگاه تعریف شود تا همه ی حوزه ها درگیر شوند و با همان نگاهی که مقام معظم رهبری انقلاب را تحلیل کرده اند، ما هم این کار را در دانشگاه انجام دهیم تا در همه ی عرصه ها به تعالی برسیم.

در ادامه ی جلسه دکتر ناصر حمیدی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به دکتر کشتکار، گزارش خلاصه ای از فعالیت های این دانشگاه طی ۶ ماه اخیر مطرح کرد.