دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و با دستان پرتوان مردم ساخته شده است، این دانشگاه متعلق به کسی نیست و صاحب اصلی آن مردم هستند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) باب الحوائج، با ابلاغ سلام دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: امروز مراسم تودیع نداریم، بلکه یک سنگربان سنگرش را به دیگری می دهد. برای دانشگاهیان علم از گهواره تا گور ادامه دارد و امروز عزیزانی همچون دکتر موسی خانی که زحمات بسیاری کشیدند، دکتر خانمحمدی و دکتر حمیدی که سرپرستی را در این مدت برعهده داشتند، سنگر را به دکتر کشتکار تحویل دادند.

وی افزود: در زمینه های نانو تکنولوژی، بایو، هسته ای، موشکی، پزشکی و بسیاری از قسمت هایی که راهبرد آن در دست مقام معظم رهبری بوده و امروزه دانشگاه ها به وظیفه و رسالت خود در قبال آن عمل کرده اند، افتخارات و اقتدار کسب کرده ایم.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر مباحث اقتصاد مقاومتی و با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر جلوگیری از خام فروشی، گفت: رسالت دانشگاه ها ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان است.

دکتر حیدری یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و با دستان پرتوان مردم ساخته شده است، این دانشگاه متعلق به کسی نیست و صاحب اصلی آن مردم هستند.

وی با اشاره به خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور، گفت: دانشگاه راهبردش به عنوان حل مسائل در همه نقاط کشور جاری است. دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار در کشور سامانه ای به نام پایش راه اندازی کرد که در این سامانه ۱۶ هزار پایان نامه در حال تحقیق و گذراندن تز هستند؛ پس از شناسایی این ظرفیت ها برای هر استان یک سرای نوآوری ایجاد شد که شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری در درون آن قرار دارد.

دکتر حیدری با تقدیر از زحمات دکتر موسی‌خانی، دکتر خانمحمدی و دکتر حمیدی، برای دکتر کشتکار سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.