دکتر ناصر حمیدی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) و تبریک به دکتر کشتکار، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ثمره ۲۸ سال تلاش شبانه روزی دکتر موسی خانی و تیم پر کارشان است و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بنا بر دلایلی صلاح دانست ایشان را جابه جا کند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع این دانشگاه که در چند ماه اخیر سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین را نیز عهده دار بود، با آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید دانشگاه، ادامه داد: در جلسه هیات رییسه ای که هفته گذشته برگزار شد، از معاونان و مدیران تقاضا کردم نهایت همکاری را با تیم جدید داشته باشند.

دکتر حمیدی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی قدمتی ۴۰ ساله دارد و باید این سال ها را پاس داشت و بنده نیز تلاش کردم در مدت ۶ ماه گذشته به نیابت از دکتر خانمحمدی از هیچ تلاشی برای کمک به دانشگاه دریغ نورزم؛ با این حال امیدوارم دوستان تمام بداخلاقی و ریاضتی که کشیدند را عفو کنند.

وی با اشاره به مشکلات مالی دانشگاه، اظهار داشت: امیدواریم با درایتی که از دکتر کشتکار سراغ داریم بتوانند این بحران را برطرف کنند و دانشگاه را به سمت و سوی واقعی برگردانند تا بتوانیم در مسیر تحقق درآمدهای غیرشهریه ای حرکت کنیم.

دکتر حمیدی با تاکید بر حرکت دانشگاه آزاد اسلامی بر مسیر درستِ خویش، افزود: باید در سطح کشور تمامی آن چیزی که برای نظام جمهوری اسلامی متصور هستیم برای دانشگاه آزاد اسلامی نیز به عنوان یکی از بازوان پرتوان مقام معظم رهبری متصور باشیم؛ زیرا ما همه سرباز هستیم، امروز هستیم و فردا نیستیم؛ هیچ فرقی هم نمی کند، امیدواریم این بودن و نبودن های ما با صحت و دقت همراه باشد.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای مدیریت جدید در تمامی عرصه ها، خاطرنشان کرد: از تمامی دوستانی که در این مدت بنده را در مدیریت دانشگاه یاری کردند تا بتوانیم این امانت را به اینجا برسانیم، قدردانی کرده و برایشان آرزوی توفیق دارم.