دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دارای یک برند ممتاز در کشور است.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر منوچهر حبیبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در مراسم معارفه سرپرست جدید این دانشگاه ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع)، قدرت زر، زور و دانش و اندیشه را از مهم ترین ابزارهای انسان دانست و یادآور شد: با همه وجود، قدرت دانش و اندیشه پرقدرت ترین ابزار در شرایط فعلی است و اگر به این موضوع توجه ویژه ای شود منجر به توانایی در همه زمینه ها می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود: با توجه به بالاترین قدرت که همان دانش و اندیشه است، می توان گفت که دانشگاه نماد تولید قدرت در جامعه امروزی می باشد.

دکتر حبیبی در ادامه با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزشی کشور خاطرنشان کرد: این دانشگاه مکمل آموزش عالی است و با توجه به وجود زیرساخت های مناسب و حضور اعضای هیات علمی توانمند، کارکنان متخصص و دانشجویان نخبه در دانشگاه آزاد اسلامی، حرکت های روبه جلویی برای توسعه و پیشرفت در کشور توسط این دانشگاه شکل گرفته است.

وی سپس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را دارای برند در کشور دانست و تصریح کرد: به داشتن چنین دانشگاهی در استان قزوین افتخار می کنیم و از همه مدیران سازمان مرکزی این دانشگاه درخواست دارم برای استمرار موفقیت های این دانشگاه حمایت بیشتری داشته باشند و بنده نیز به عنوان نماینده استاندار قزوین برای رشد و توسعه این دانشگاه اعلام آمادگی می کنم.

معاون استاندار افزود: امروز باید دانشگاه ها نقشی مهارت آفرین در جامعه ایفا کنند و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با توجه به داشتن زیر ساخت های مناسب می تواند در این راستا گام های خوبی بردارد.

دکتر حبیبی در پایان با تشکر از مدیران قبلی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای دکتر کشتکار، سرپرست جدید این دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.