دکتر اصغر کشتکار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در دیدار با مدیران و کارکنان حوزه ریاست این دانشگاه، با نظرات و پیشنهادات آنان در جهت پیشبرد بهتر اهداف و سیاست های دانشگاه از نزدیک آشنا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حضور مدیران و کارکنان حوزه ریاست در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی دانشگاه برگزار شد؛ دکتر کشتکار ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان در سخنانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را جزو دانشگاه های بسیار موفق کشور دانست و گفت: از اینکه در یکی از بهترین دانشگاه های کشور به عنوان یک خدمتگزار حضور داشته باشم، احساس بسیار خوبی دارم و باعث افتخار است.

وی در ادامه با تشکر از مدیران قبلی این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با زحمات مدیران، استادان و کارکنان در طی این مدت به عنوان یکی از دانشگاه های پیشگام و پیشرو در بین دانشگاه های دولتی و آزاد مطرح بوده و هست و امیدوارم با همدلی و همفکری، این موفقیت ها تدوام داشته باشد؛ به گونه ای که در همه زمینه ها، از گذشته نیز درخشان تر جلوه کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین سپس با بررسی حوزه های تحت ریاست این دانشگاه یادآور شد: یکی از مهم ترین حوزه های ریاست دانشگاه، مجموعه اداره کل روابط عمومی است که ضمن تشکر از زحمات کارکنان این حوزه، انتظار می رود تا این عزیزان برای انعکاس موفقیت ها و معرفی این دانشگاه به جامعه تلاش خستگی ناپذیری داشته باشند.

وی تصریح کرد: در حوزه فن آوری اطلاعات نیز انتظار می رود با استفاده از پتانسیل و ظرفیت های موجود و با استفاده از نرم افزارهای در دسترس در جهت گسترش ارتباط دوسویه بین مدیران، استادان و کارکنان، تسریع در امور و افزایش بیشتر رضایتمندی را در بین مراجعان بیشتر شاهد باشیم.

دکتر کشتکار در پایان، تشکیل کمیته های تخصصی برای اجرای بهتر امور را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: با ایجاد نظم فکری و انضباط کاری و استفاده بهتر از پتانسیل های موجود می توان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را به دانشگاهی نمونه در کشور تبدیل کرد؛ هر چند در حال حاضر نیز این دانشگاه در بین دانشگاه های آزاد اسلامی جزو دانشگاه های مطرح و موفق محسوب می شود ولی برنامه و سیاست بنده این است که با همفکری و هم افزایی با استادان، کارکنان و دانشجویان بتوانیم این دانشگاه را به عنوان دانشگاهی نمونه در سطح کشور مطرح کنیم.

در ادامه مدیران و کارکنان حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، نظرات و پیشنهادات خود را برای پیشبرد بهتر اهداف و سیاست های این دانشگاه بیان کردند.