“یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال ،حول حالنا الی احسن الحال”

              سرخوش آن عیدی که آن بانی نور                     ازکنار کعبه بنماید ظهور

                        قلبها را مهر هم عهدی زند                           از حرم بانک انا المهدی زند

دِگر بار بهار از راه رسید تا به مدد ایزد باری تعالی آغازی دوباره در کنار هم رقم زنیم و عزم ها را جزم کنیم برای نیل به اهدافی والا؛ حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای همه مردم ایران به خصوص خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی قزوین آرزومندم.

هم چنین جا دارد تقارن نوروز امسال با اعیاد ماه شعبان به خصوص میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) را خدمت ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض کنم.

سال ۱۳۹۹را با همه فراز و نشیب‌ها، به خصوص بیماری منحوس کرونا، گذراندیم و امیدوارم هر چه زودتر سایه این بیماری از دنیا و به ویژه کشور عزیزمان رخت ببندد.

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سالی که گذشت در عرصه‌های بین المللی و ملی دست آوردهای بسیار عظیمی داشت. قرار گرفتن ۲ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در فهرست دانشمندان ۲درصد برترجهان، افتتاح سرای نوآوری به نام “شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی”، برگزاری رویدادهای استارتاپی، برگزاری مسابقه ملی “معماری و شهرآینده” در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، برگزاری اولین دوره مسابقات ملی بازی وارسازی و بازی های رایانه ای در کسب و کار الکترونیکی شهر هوشمند، انتخاب پنج استاد، دانشجو و فن آور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان پژوهشگر برتر سال در استان، چاپ بیش از ۲۵۰ مقاله علمی معتبر در مجلات ISI و علمی پژوهشی، طرح و ساخت ربات هوشمند کمک پرستار، تنها بخش کوچکی از افتخارات این دانشگاه می‌باشد و همه این دست آوردها با کوشش جهادگونه مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی به دست آمده است.

امید است با آغاز سال جدید، صحیفه نورانیِ دیگری با تلاش و تکاپوی همکاران و دانشجویان عزیز گسترانیده شود و خداوند متعال توفیق خدمت به بندگان شایسته‌ی خود را به ما عنایت کند.

مجموعه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی بر آن است تا به فضل الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج)، رهنمودهای مقام معظم رهبری، درایت دکتر علی اکبر ولایتی و مدیریت دکتر محمدمهدی طهرانچی، در سال جدید در جهت دستیابی به مدارج عالی علمی، تولید علم، دانش و ثروت و رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد تا بتواند گوهری از گنجینه ی علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشد.

         

                                                                                                                                                   اصغر کشتکار

                                                                                                           سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین