سئول گروه جهادی شهید شاطری بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین از مرمت و بازسازی خانه محرومین در بخش کوهین خبر داد.

دانشجویان بسیجی و جهادی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین این روزها به بخش کوهین هجرت کرده اند تا با انجام خدمات مختلف رایگان در کنار محرومان این بخش باشند.

امیر حسین ایزدی مسئول گروه جهادی شهید شاطری بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین گفت: هرساله با فرارسیدن ایام نوروز فرصت‌ ویژه‌ای برای حضور دانشجویان جهادگر در مناطق محروم ایجاد می‌شود و اگرچه امسال شرایط کرونا محدودیت‌های زیادی را به وجود آورد اما برنامه‌ریزی‌های خوبی جهت اعزام دانشجویان بسیجی به مناطق محروم صورت گرفت.

وی ادامه داد: ۱۰ دانشجوی جهادگر از ۵ فروردین الی ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ در عرصه عمرانی، فرهنگی و آموزشی به ارائه خدمات به مردم شریف بخش کوهین پرداختند.

وی افزود: جوانان بسیجی گروه جهادی شهید شاطری بعد از شناسایی و دریافت اطلاع از وضعیت خانه محرومی که در شهر کوهین زندگی می‎کردند اقدام به ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای این خانواده کردند.

مسئول گروه جهادی شهید شاطری بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: در طرح تعمیر منازل محرومین، با شناسایی خانه محرومی در روستای «حاجی آباد» بخش کوهین اقدام به تعمیر و ایزوگام این واحد مسکونی با استفاده از ۱۰ رول ایزوگام صورت پذیرفته است.