امیر حسین ایزدی، مسئول گروه جهادی شهید شاطری بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در ایام نوروز گفت: هرساله با فرارسیدن ایام نوروز فرصت ویژه‌ای برای حضور دانشجویان جهادگر در مناطق محروم ایجاد می‌شود و اگرچه امسال شرایط کرونا محدودیت‌های زیادی را به وجود آورد؛ اما برنامه‌ریزی‌های خوبی جهت اعزام دانشجویان بسیجی به مناطق محروم صورت گرفت.

ایزدی مطرح کرد: ۱۰ دانشجوی جهادگر از ۵ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ در عرصه عمرانی، فرهنگی و آموزشی به ارائه خدمات به مردم شریف بخش کوهین پرداختند.

مسئول گروه جهادی شهید شاطری بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین تصریح کرد: جوانان بسیجی گروه جهادی شهید شاطری بعد از شناسایی و دریافت اطلاع از وضعیت خانواده محرومی که در شهر کوهین زندگی می‎کردند، اقدام به ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای این خانواده کردند.

وی افزود: در طرح تعمیر منازل محرومین، با شناسایی خانه محرومی در روستای «حاجی آباد» بخش کوهین اقدام به تعمیر و ایزوگام این واحد مسکونی با استفاده از ۱۰ رول ایزوگام صورت پذیرفته است.

 

 مرمت و بازسازی خانه محرومین در بخش کوهین از سوی دانشجویان قزوینی