نیما گلرخ، مسئول گروه جهادی بنیان مرصوص بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، گفت: خدمت به مردم و زدودن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم این سرزمین همواره شعار جهادگران است؛ جوانان جهادگری که در این دوره زمانی خدمت را بزرگترین افتخار می‌دانند.

گلرخ مطرح کرد: در روزگاری که هیاهوی دنیا و دغدغه‌های فراوان ذهن انسان را به سمت و سو‌های مختلفی می‌کشاند، جوانانی مومن در ایام نوروز راهی روستا‌های دور افتاده‌ای می‌شوند تا بتوانند در آن زمینه‌ای که مهارت دارند به محرومین خدمت کنند.

مسئول گروه جهادی بنیان مرصوص بسیج دانشجویی استان قزوین خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده و با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، گروه جهادی بنیان مرصوص بسیج دانشجویی استان قزوین برای کمک به ساخت حسینیه، راهی روستای «توتچال» از توابع دهستان دستجرد در الموت غربی شدند.

وی مدت این اردوی جهادی را ۱۰ روز اعلام کرد و گفت: در این مدت ۱۲ نفر جهادگر به روستا اعزام شد که با مشارکت بیشتر و حضور اهالی روستا جهت کمک به ساخت حسینیه مواجه شدیم و اقدام به دیوارچینی حسینیه به متراژ ۲۰۰ مترمربع کردند تا مکانی مناسب برای مراسم‌های مذهبی شیفتگان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در این روستا فراهم شود.