به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین به‌صورت اضطراری و برخط به‌منظور تعیین خط مشی فعالیت دانشگاه با حضور هیئت‌رئیسه استان، واحد‌های قزوین، تاکستان، بوئین‌زهرا، مراکز تابعه و مدیران اجرایی واحد‌های دانشگاهی برگزار و جزئیات فعالیت‌های کارکنان و نحوه ارائه خدمات به دانشجویان بررسی و تصمیماتی در این مورد اتخاذ شد.

اصغر کشت‌کار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در این جلسه با تأکید بر حفظ سلامت کارکنان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: معتقدیم نباید به کار دانشجویان و امور جاری دانشگاه خللی وارد شود و سعی دانشگاه بر انجام تمام امور و ارائه خدمات مطلوب به‌صورت مجازی است.

کشت‌کار با تأکید بر ایجاد دانشگاه دیجیتال بیان کرد: برای پاسخ‌گویی بهتر به ارباب رجوع به‌زودی پیشخوان دیجیتال راه‌اندازی می‌کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به‌صورت غیرحضوری به دانشجویان ارائه دهیم.

وی با تأکید بر لزوم انجام تمام امور جاری دانشگاه اظهار کرد: همکاران دانشگاهی به‌صورت دورکاری، امور را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

در این جلسه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین نیز با بررسی مسائل مختلف و بیان نظر خود، درباره نحوه حضور کارکنان، ارائه خدمات به دانشجویان، کارآموزی برخی رشته‌ها و مسائل جاری دانشگاه تصمیماتی اتخاذ کردند.