اعضای شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان در نشستی صمیمی با دکتر هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در خصوص فعالیت ها و برنامه های این دانشگاه گفت و گو و تبادل نظر کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این دیدار دکتر اصغر کشت کار، سرپرست استان و واحد قزوین ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در سخنانی با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین به اجرای طرح پویش در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در فاز دوم “طرح پویش” با عنوان”دانشگاه پشتیبان تولید” در تلاش هستیم در جهت ایجاد اشتغال دانش آموختگان و رفع نیازهای صنعت گام های بسیار خوبی برداریم و امیدواریم در بین واحدهای دانشگاه های آزاد اسلامی، اولین دانشگاهی باشیم که در اجرای  این طرح به موفقیت می رسیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین یادآور شد: این طرح در جهت تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها طراحی شده و اجرا می شود.

در ادامه هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین ضمن تبریک سال نو، آغاز ماه مبارک رمضان و انتصاب دکتر کشت کار به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین، با اظهار خرسندی از برنامه های این دانشگاه در خصوص ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک و در جلسه ای تخصصی با حضور معاونت های عمرانی و برنامه ریزی استانداری و به میزبانی این دانشگاه در زمینه چگونگی اجرای بهتر طرح پویش بحث و بررسی بیشتری صورت بگیرد.

وی افزود: مطمئنا استانداری قزوین برای اجرای مناسب این طرح و هر طرحی که منجر به افزایش تولید، حمایت از کارآفرینی و رفع مشکلات مردم شود آمادگی هر نوع کمکی به دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین را دارد.

در ادامه این دیدار اعضای شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین نظرات، پیشنهادات و درخواست های خود را برای پیشرفت و توسعه علم و دانش و کاربردی کردن علوم در سطح جامعه ارائه کردند.