مدیرکل جدید حوزه ریاست و دبیر جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با اشاره به مصوبات این جلسه، از برگزاری مراسم تقدیر از استادان نمونه به مناسبت روز معلم به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر محمد دوسرانیان مقدم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع)، در سخنانی با اشاره به مصوبات جلسه هیات رئیسه این دانشگاه، گفت: در این جلسه دکتر اصغر کشت کار، ریاست محترم دانشگاه با تبیین اهداف دانشگاه به تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی مختلف با مشارکت اساتید فرهیخته و پرسنل محترم دانشگاه از قبیل کمیته جذب دانشجویان خارجی، کمیته ایجاد دانشگاه دیجیتال و طرح پویش با عنوان دانشگاه پشتیبان تولید و … اشاره فرمودند.

دکتر مقدم تصریح کرد: در ادامه پس از ارائه نظرات و پیشنهادات اعضای جلسه، برگزاری مراسم مجازی تقدیر از استادان برجسته و نمونه به مناسبت تجلیل از مقام والای معلم با حضور مجازی و برخط دکتر فرزاد جهان بین، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم به تصویب اعضاء رسید.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: هم چنین مقرر شد در این مراسم از نفرات برگزیده جشنواره فرهیختگان و استادان نمونه با اهدای لوح و هدایا تقدیر شود.

وی در ادامه با اشاره به تاکیدات ریاست دانشگاه مبنی بر توجه ویژه به فعالیت های پژوهشی و دانش محور، از تصمیم هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای ایجاد یک روال منظم جهت تسریع در پرداخت های بخش پژوهشی دانشگاه خبر داد و آن را یکی از مصوبات مهم این جلسه برشمرد.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تصریح کرد: راه اندازی ساختمان سما در دانشگاه و تشکیل کمیته ای به همین منظور، ایجاد یک مرکز مشاوره تخصصی در دانشگاه، تهیه و توزیع سبد کالا برای کارمندان به مناسبت ماه مبارک رمضان در دو مرحله، هماهنگی و معرفی دانشجویان ترم ۸ پرستاری و اتاق عمل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون کووید از دیگر مصوبات این جلسه بود.