دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز با صدور حکمی، فاطمه نعمتی را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان قزوین منصوب کرد.

مهرداد توکلی دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز با صدور حکمی، فاطمه نعمتی را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان قزوین منصوب کرد.

 

در بخشی از حکم آمده است :

جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی هنری حوزه دفاع مقدس در کشور است که مورد توجه ویژه دانشجویان، استادان دانشگاه، هنرمندان، اصحاب رسانه و همچنین تشکل‌های  دانشجویی  می­باشد. این رویداد هنری و ارزشی مستلزم برنامه ریزی و بکارگیربی تجربه  و همچنین ترویج  و تقویت ادبیّات دفاع مقدّس و بازآفرینی رشادت­ها و ایثارگریهای خالصانه شهدا و رزمندگان در بین جامعه دانشگاهی و عموم مردم  است.

لذا به پیشنهاد معاونت محترم فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان و همچنین نظر به تعهد ارزنده  جنابعالی در حوزه­های  فرهنگی هنری، به موجب این حکم به عنوان « دبیر اولین جشنواره  دانشگاهیان تاریخ ساز استان قزوین » منصوب می­شوید.

امید است با استعانت از خداوند حکیم و بهره‌گیری از تجربیات شخصیت‌های صاحب‌نظر، در انجام امور محوله و شرح وظایف اجرایی موفق باشید.

اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در دو سطح استانی و ملی با مشارکت حداکثری دانشجویان،کارمندان، استادان و فارغ التحصیلان دانشگاه های آموزش عالی سراسر کشور، به دبیر کلی مهرداد توکلی برگزار میشود.