حمایت از مردم مظلوم فلسطین و برائت از ظلم مجسم، آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب نه تنها یک شعاربلکه آرمانی همیشگی و فراموش نشدنی است که روز قدس نشانه ای برای یادآوری آن به جهانیان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نظارت،ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷، دکتر محمدپور با  گرامیداشت روز قدس و با اشاره به نقش شهید قدس حاج قاسم سلیمانی در راهبردی شدن مبارزه با صهیونیست ها، گفت: امروز عطش مبارزه برای برچیدن رژیم غاصب صهیونیستی بیشتر از هر زمانی است.

وی اظهار داشت : ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی که از نعمات بیکران ضیافت الله رمضان متنعم و به درک لیالی مبارکه قدر بهره‌مند شده اند، اینک در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در آستانه آزمونی مهم قرار دارند، و این آزمون همان روز قدس است.

دکتر محمدپورافزود: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و برائت از ظلم مجسم، آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب نه تنها یک شعاربلکه آرمانی همیشگی و فراموش نشدنی است که روز قدس نشانه ای برای یادآوری آن به جهانیان است.

مدیرکل نظارت،ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:

روز قدس یادگار ماندگار و ابتکار راهبردی معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین رخداد‌ها و رویداد‌ها در روند مقاومت و مبارزه مردم مسلمان و مظلوم فلسطین برابر ظلم، جنایت و اشغالگری به شمار می‌رود که به امری جهانی تبدیل شده است، به طوری که امروز موضوع مبارزه با رژیم صهیونیستی نه تنها آرمان فلسطینی ها بلکه آرمان امت اسلامی و مستضعفان جهان است و این مهم مرهون رشادت های سرباز امام و رهبری، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که امروز به بار نشسته است.

محمدپور ادامه داد: ۸ دهه است که فلسطین، نمایشگاه رسوایی غرب برابر حقوق بشری است که خود را داعیه دار آن می‌داند و حاکمان فاسد و رسانه‌های وابسته غربی دربرابر افکار عمومی باید پاسخ دهند که کدام نهاد یا قدرت جهانی مسئول پاسخگویی به فهرست بی شماری از قتل عام‌ها، جنگ افروزی‌ها، بمباران‌ها و دیگر جنایات در بلاد اسلامی به ویژه در سرزمین‌های اشغالی است.

وی یادآور شد: امروز دنیا که یک به یک تعداد قربانیان کرونا در سراسر جهان را رصد، شمارش و رسانه‌ای می‌کند اما چگونه دربرابر کشتار صهیونیست ها سکوت کرده است و چشمانش بمب های سعودی صهیونیستی که بر سر کودکان یمنی آوار می شود را نمی بینید.

محمدپور عنوان کرد: بیرق شهید قدس سردار بزرگ میدان و سپهسالار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز در دست تک تک رزمندگان امت اسلامی است و زمانی که صحبت از امت در میان است، مرزهای جغرافیایی را معنا و مفهومی نیست چراکه آرمان حاج قاسم نیز بروز همین وحدت، یکپارچگی و همدلی مسلمانان بود که با خون خود این مهم را ایجاد کرد.

محمدپور تاکید کرد: رویای دستیابی آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و ارتجاع عرب به اهداف عادی‌سازی روابط کشور‌های عربی با اسرائیل خوابی است که تعبیر نخواهد شد و این فتنه شوم نیز به مانند توطئه‌های پیچیده و نافرجام پیشین مانند خاورمیانه بزرگ، سرنوشتی جز شکست نخواهد داشت، همانطور که برخی در داخل به اشتباه حل مشکلات را در دست دراز کردن جلوی غرب و شیطان بزرگ می دانند، برخی دیگر هم همین تفکر را در مقابل رژیم صهیونیستی دارند که اشتباهی استراتژیک است، راه مقاومت مسیر پیروزی و سربلندی خواهد بود.

وی اضافه کرد: امروز مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی به لطف مجاهدت های سپهسالار جبهه مقاومت و شهید قدس حاج قاسم سلیمانی از سنگ به موشک رسیده است و اخیرا نیز انتفاضه و جبهه مقاومت ضرباتی سخت و مهلک را بر آن ها فرود آورده است که دومینو وار ادامه خواهد داشت.

محمدپور خاطرنشان کرد: به برکت خون حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مقاومت ، عطش برچیده شدن این غده سرطانی از منطقه بیش از هر زمان دیگری افزون شده و هریک از مسلمانان آماده اند تا به امر ولی امر مسلمین امام خامنه ای همچون صاعقه‌ای بر سر صهیونیست های متجاوز ببارند.

این مسئول در خاتمه خاطرنشان کرد: جامعه دانشگاهی کشور خود را در صف مقدم مقابله با دشمنان اسلام و قرآن، تحت تدابیر و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) دانسته و لحظه‌ای از اندیشیدن به آرمان بزرگ قدس غفلت نخواهد کرد.