در مرحله ۳۲ تیم نهایی کرسی آزاد اندیشی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، تیم معماری صدر اندیشه از واحد قزوین و در گروه سیاسی موفق به صعود به مرحله‌ی بعدی این مسابقات شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دبیر اجرایی رقابت‌های کرسی آزاد اندیشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان، گفت: در این مرحله تیم معماری صدر اندیشه از واحد قزوین در برابر تیم عصر از واحد سنندج استان کردستان به پیروزی دست پیدا کرد. موضوع این کرسی با عنوان” اختیارات ریاست جمهوری برای اداره کشور و رفع مشکلات کافی است” از سوی هیات داوران تعیین شده بود که تیم قزوین با سرگروهی علیرضا عبداللهی اوانکی و حامد حسن پور، فاطمه نیلی و فاطمه همتی به عنوان اعضای تیم موفق شدند به عنوان گروه موافق این موضوع، با ارائه دلایل خود از سوی هیات داوران به عنوان تیم پیروز این کرسی برگزیده شوند.

دکتر مهران چگینی افزود: نکته جالب در این کرسی امتیازات نزدیک دو تیم بود که تیم واحد قزوین موفق شد با نتیجه ۱۶/۶۶ در برابر ۱۶/۶۰ و تنها با ۶ صدم اختلاف، از سد تیم واحد سنندج عبور کند.

شایان ذکر است؛ ۳ تیم دیگر از واحد قزوین نیز در این مرحله حضور دارند که در روزهای آینده با رقبای خود به رقابت می‌پردازند.