در ادامه مسابقات مرحله کشوری کرسی های آزاد اندیشی دانشجویی که به صورت مجازی برگزار می شود، تیم سوم خرداد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست در برابر تیمی از واحد سنندج به برتری دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر مهران چگینی، دبیر اجرایی رقابت های کرسی آزاد اندیشی دانشگاه های آزاد اسلامی استان، گفت: در مرحله ۳۲ تیم نهایی کرسی آزاد اندیشی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، تیم سوم خرداد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین موفق شد در برابر تیمی از واحد سنندج به برتری دست پیدا کرده و به مرحله بعد صعود کند.

وی افزود: در این کرسی که در گرایش سیاسی و با موضوع “چهره های نظامی می توانند به عنوان کاندیدا در انتخابات وارد شوند” برگزار شد؛ تیم سوم خرداد به عنوان منتقد توانست با ارائه دلایل و مستندات خود با امتیاز ۳/۱۴ برابر تیم شهید فخری زاده از واحد سنندج استان کردستان با امتیاز ۴/۱۳ به برتری برسد.

دکتر چگینی یادآور شد: در این مسابقه که به صورت مجازی برگزار شد؛ محمدرضا عزیزمحمدی به عنوان سرگروه، مصطفی نوری، مهدی طالبی و کسری حسن نایبی به عنوان عضو در تیم سوم خرداد حضور داشتند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در مسابقه ای دیگر از این مرحله، تیم شهید چمران از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رقابتی نزدیک، در برابر تیم شهید آوینی از واحد تهران مرکز، نتیجه را واگذار کرد و از صعود به مرحله ی بعد بازماند. موضوع این کرسی با عنوان” اختیارات ریاست جمهوری برای اداره کشور و رفع مشکلات موجود کافی است” از سوی هیات داوران تعیین شده بود.

دکتر چگینی در پایان گفت: اعضای تیم شهید چمران این دانشگاه را علی شیخی به عنوان سرگروه و ابوالفضل پورحیدرعلی، یوسف کمالی  نیک و معین صفری تشکیل می دادند.

شایان ذکر است؛ مرحله بعدی این مسابقات در آینده ای نزدیک برگزار شده و تیم های صعود کننده برابر یکدیگر به رقابت می پردازند.