در ادامه مسابقات مرحله کشوری کرسی های آزاد اندیشی دانشجویی که به صورت مجازی برگزار می شود، تیم نسیم حیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان توانست در برابر تیمی از واحد جهرم به برتری دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر مهران چگینی، دبیر اجرایی رقابت های کرسی آزاد اندیشی دانشگاه های آزاد اسلامی استان، گفت: در مرحله ۳۲ تیم نهایی کرسی آزاد اندیشی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، تیم نسیم حیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان از استان قزوین موفق شد در برابر تیمی از واحد جهرم از استان فارس به برتری دست پیدا کرده و به مرحله بعد صعود کند.

وی افزود: در این کرسی که در گرایش سلامت و با موضوع ” مدیریت غلط در بیماری کرونا موجب به وجود آمدن پیک های متعدد این بیماری شده است” برگزار شد؛ تیم نسیم حیات به عنوان موافق توانست با ارائه دلایل و مستندات خود با امتیاز ۵/۱۶ برابر تیم فجر از واحد جهرم از استان فارس با امتیاز ۱۴ به برتری برسد.

دکتر چگینی یادآور خاطرنشان کرد: در این مسابقه که به صورت مجازی برگزار شد، سیده نیلوفر سید نژاد به عنوان سرگروه، سیده محدثه حسینی، رضا موسیوند و نگار جوادی به عنوان عضو در تیم نسیم حیات حضور داشتند.