چهارمین رزمایش مومنانه و پخت و پخش بیش از یک هزار پرس غذای نذری برای افراد نیازمند، با تلاش بسیج دانشجویی و اداره تغذیه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور دکتر اصغر کشت کار، سرپرست این دانشگاه و اعضای هیات رییسه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، معین صفری، مسوول بسیج دانشجویی این دانشگاه گفت: با حمایت مسوولان دانشگاه چهارمین رزمایش”طرح پویش مومنانه” در قالب پخت و پخش بیش از ۱۰۰۰ پرس غذای نذری به افراد نیازمند، با تلاش و همت بسیج دانشجویی و اداره تغذیه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین صورت گرفت که جا دارد از حمایت های دکتر کشت کار، حجت الاسلام و المسلمین محبی و حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی برای تحقق این امر خیرخواهانه و خداپسند تقدیر و تشکر کنم.

وی افزود: این غذاها در مناطق محمودآباد، اسماعیل آباد، بیدستان و محله نواب قزوین و در بین افراد نیازمندی که از قبل شناسایی شده اند، توزیع خواهد شد.

شایان ذکر است؛ در بسته بندی این غذاهای نذری و در این امر خیرخواهانه و خداپسند، دکتر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و اعضای هیات رییسه این دانشگاه حضور فعالی داشتند.