بسم الله الرحمن الرحیم

انتظارفرج از نیمه خردادکشم…..

نیمه خرداد، سر آغاز بیداری ملت  ایران و همه آزادیخواهان جهان به رهبری امام امت مرد دیانت و سیاست، مرد شجاعت  و مرد برجسته بیدار گران اقالیم قبله است.

نیمه خرداد سالروزعروج ملکوتی پیام آور عزت مسلمین جهان خمینی کبیر، رهبر آزادگان و استعمار ستیزان جهان  است.

نیمه خرداد سالروز انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به زعامت ملت ایران و سکانداری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

الحق و الانصاف نیمه خرداد نقطه عطفی در تاریخ ماست.

اینجانب ضمن بزرگداشت این روز مهم، یاد امام فقید انقلاب امام خمینی (ره) را گرامی می دارم و در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، همگان را به حضور پر شعور و شور در پای صندوق های رای دعوت می نمایم. امیدوارم ملت بزرگ ایران  باهمه سختی ها و رنج هایی که در سال های گذشته بخاطر تحریم های ظالمانه مستکبران استقلال ستیز عالم تحمل کرده اند بار دیگر انسجام و اتحاد ملی خود را به نمایش بگذارند و با مشارکت در انتخابات به استقامت و استقلال همه جانبه خود در برابر زورگویان و فریبکاران جهان مهر تایید و تاکید بزنند.

ما رای می دهیم تا ایران و ایرانی عزیز بماند .ما رای می دهیم تا نشان دهیم ایران همچنان متمدن ترین کشور و نخبه ترین ملت جهان بوده و خواهد بود. ما رای می دهیم تا به جهانیان نشان دهیم ما یک خانواده متحدیم حتی اگر از هم دلخوری هایی داشته باشیم. ما بر سر استقلال و عزت و  وحدت  ملی خود هرگز کوتاهی نمی کنیم.

“چو ایران​ نباشد تن من مباد”

تفکر و اندیشه های زلال حضرت امام خمینی (ره)، تأثیری شگرف در “اتحاد و بیداری” جهان اسلام داشت و همه ساله در ماه خرداد، تمامی مسلمانان جهان با “بینش، بصیرت، شناخت، برادری و آگاهی” رحلت جانگداز آن امام همام را به سوگ می نشینند.

دانشجویان و فرهیختگان و دانشگاهیان میهن عزیزمان  باید بدانید که پاسداری از اندیشه های  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی رسالتی بزرگ بر دوش ماست و باید در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای زنده نگه داشتن و نهادینه کردن ارزش های اسلام نا محمدی ، امام و انقلاب در جامعه تلاش کنند.

اینجانب ضمن تسلیت  فرا رسیدن ۱۴ خردادماه، سالروز رحلت جانسوز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، و شهادت یاران با وفایش در قیام خونین ۱۵ خرداد به دانشجویان و فرهیختگان و دانشگاهیان عزیز امید آن دارم که سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) در راه حفظ آرمان های  بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، پاسداری از خون پاک شهدای اسلام و انقلاب و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مسیر رشد، بالندگی و سرافرازی ایران عزیز اسلامی پیروز باشیم.

دکتر رضا رسولی شربیانی

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین