انتظار فرج از نیمه خرداد کشم…

“بسم الله الرحمن الرحیم”

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم…

نیمه خرداد، سر آغاز بیداری ملت  ایران و همه آزادیخواهان جهان به رهبری امام امت مرد دیانت و سیاست و بزرگ بیدار گر اقالیم قبله است.

نیمه خرداد سالروزعروج ملکوتی پیام آور عزت مسلمین جهان  خمینی کبیر(ره) است.

نیمه خرداد سالروز انتخاب  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به زعامت ملت ایران و سکانداری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نیمه خرداد نقطه عطف تاریخ معاصر ایران است.

اینجانب ضمن بزرگداشت این روز مهم، یاد امام فقید انقلاب  امام خمینی (ره) را گرامی می دارم و در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ،همگان را به حضور پر شعور و شور در پای صندوق های رای  دعوت می نمایم. امیدوارم ملت بزرگ ایران  باهمه سختی ها و رنج هایی که در سال های گذشته بخاطر تحریم های ظالمانه فریبکاران مدعی صلح و آشتی شرق و غرب تحمل کرده اند، بار دیگر انسجام و اتحاد ملی خود را به نمایش بگذارند و با مشارکت در انتخابات  ثابت کنند که سرنوشت ملت ما فقط بدست ملت ماست.

ما رای می دهیم تا نشان دهیم خواهان ایرانی آباد و آزاد و‌ مستقل هستم. ما رای می دهیم تا نشان دهیم ایران متمدن ترین کشور و ایرانی نخبه ترین ملت جهان بوده و خواهد بود. ما رای می دهیم تا نشان دهیم علیرغم اختلافات خانوادگی همچنان یک‌ خانواده متحد و منسجم هستیم وهرگز بر سر استقلال و عزت و  وحدت  ملی میهن عزیزمان ایران با کسی تعارف نداریم.

“چو ایران نباشد تن من مباد”

 

دکتر رضارسولی شربیانی

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین