در پی درگذشت ابوالفضل کربلایی حسینی غیاثوند، یکی از دانش آموختگان و نخبه‌گان پرافتخار کشور و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر اصغر کشت‌کار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با صدور پیامی، این ضایعه‌ی بزرگ را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این پیام، آمده است:

” انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت ابوالفضل کربلایی حسینی غیاثوند از دانش آموختگان با اخلاق و گرانقدر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و از نخبگان علمی کشور، اینجانب و جامعه دانشگاهی استان قزوین را ‏بسیار اندوهگین و داغدار ساخت. از طرف خود و هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن ابراز تأسف و همدردی، این ضایعه ناگوار را به ‏خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای این تازه درگذشته رحمت و مغفرت و برای ‏بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم.

‏مطمئنا درگذشت این گوهر ارزشمند که از پرورش یافتگان مکتب امامت و ولایت و از دانش آموخته گان دانشگاه پرافتخار دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بود، در ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) و سالگرد ارتحال ملکوتی امام(ره) ما را بسیار اندوهگین و ناراحت کرد.

آن مرحوم از مقطع کاردانی تا پایان مقطع دکتری از دانشجویان معدل الف رشته معماری در این دانشگاه بود. از افتخارات ایشان می توان به عضویت در باشگاه پژوهشگران و نخبه گان دانشگاه، انتخاب به عنوان دانشجوی نمونه کشوری، دارنده چندین مقام در جشنواره نشریات دانشجویی و دارای چندین مقاله علمی و پژوهشی اشاره کرد.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

اصغر کشت‌کار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین”