مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: جشنواره رویداد کار، مهارت و نوآوری با عنوان«کمند» ویژه دانشجویان دختر در دانشگاه بین المللی قزوین برگزار می شود.

صدیقه ربیعی در این باره اظهارداشت:  به منظور آشنایی دانشجویان با مهارت آموزی و نوآوری در کار، جشنواره « کمند» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌های قزوین برگزار می شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: از دختران دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های استان دعوت می‌ شود در جشنواره رویداد کار، مهارت و نوآوری با عنوان «کمند» شرکت کنند.
ربیعی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره  آشنایی دانشجویان با مفاهیم مهارت و نوآوری و کار آفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و همچنین پارک های علم و فناوری و صندوق های حمایت از کارآفرینی است.
وی یادآورشد: برگزاری این جشنواره فرصتی است تا دانشجویان بتوانند محصولات تولیدی خود را در معرض دید و قضاوت صاحبان صنایع قرار دهند که این کار می تواند فضای بانشاطی را برای فعالیت دانشجویان و شکوفایی استعداد عملی آنها ایجاد کند که ارزشمند است.
ربیعی در مورد محورهای برگزاری جشنواره هم گفت: دانشجویان می توانند آثار خود در زمینه های صنایع دستی، چرم، کیف، کفش، زیورآلات، قاب سازی، محصولات چوبی، تولیدات خوراکی و غذایی، تکنولوژی و مهندسی، دوخت، طراحی پارچه و لباس، صنایع خلاق فرهنگی، محیط زیست  و گردشگری را در جشنواره ارائه کنند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین اظهارداشت: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۳ خرداد ماه تعیین شده و دانشجویان دختر دانشگاههای استان می توانند برای بهره مندی از ظرفیت پیش بینی شده با مراجعه به سایت دانشگاه بین الملل در این رویداد شرکت کنند.