جلسه هماهنگی برگزاری نخستین جشنواره ملی دانشجویان تاریخ ساز در استان قزوین برگزار شد.عصر امروز جلسه هماهنگی نخستین جشنواره ملی دانشجویان تاریخ ساز با حضور هنرمندان و مسئولین بخش های جشنواره برگزارشد.

میلاد حبیبی مسئول دبیرخانه  جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز استان قزوین گفت: این جشنواره یکی از رویداد‌های فرهنگی و هنری کشور است که به حوزه دفاع مقدس می‌پردازد.
او افزود:ترویج ادبیات دفاع مقدس و بازآفرینی ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان از اهداف برگزاری جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز است.
حبیبی اضافه کرد: این جشنواره در هشت بخش هنر‌های تجسمی، تئاتر، فیلم سازی، شعر، ادبیات داستانی، نواها، عکاسی و پژوهش برگزار خواهد شد.
حبیبی تاکید کرد که با بهره گیری از استعداد های هنری در دانشگاه ها و شناسایی هنرمندان می توان قدم های بزرگی برای پیشرفت سطح فرهنگی هنری در دانشگاه ها و جامعه برداشت و با توجه به این رویکرد برنامه هایی متعددی برای شرکت کنندگان در حین جشنواره و حتی پایان جشنواره داریم.
او ادامه داد: باتوجه به استقبال هنرمندان مهلت ارسال آثار این جشنواره تا ۱۰ تیرماه تمدید شد. علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیران دانشگاهی جشنواره تحویل داده یا با آدرس tarikhsazfest_qaz@
در فضای مجازی در ارتباط باشند.