مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین بیانیه ای را به مناسبت ۲۸خرداد «روز تجلی اراده ملی»صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن بیانه‌ای بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رأی‌دادن یک حق شهروندی است. اگر از این حق استفاده نکنیم و هر یک از ما نقش خود در پیشرفت و ترقی ایران عزیز را ایفا نکنیم، در پیشگاه خداوند متعال و آیندگان مسئول خواهیم بود؛ همان‌گونه که ما نیز بی‌مسئولیتی برخی از گذشتگانمان را قضاوت می‌کنیم.

بدخواهان این مرز و بوم تلاش می‌کنند با ناامیدکردن مردم و بی‌اهمیت جلوه‌دادن نقش ملت در اصلاح امور، مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهند و باعث درجازدن و حتی عقب‌گرد کشور شوند؛ که در این صورت فرصت‌های ارزشمندی برای توسعه و پیشرفت و حرکت به سمت جامعه‌ای عدالت‌محور و آزادمنش از دست خواهد رفت.

شهدای والامقام برای حفظ امنیت ما جان شیرین خود را تقدیم نموده‌اند. ما نیز هم‌نوا و هم‌راستا با آرمان‌های امام و شهدا و با حضور پرشور خود در انتخابات و ایفای نقش خود و انتخاب فرد اصلح، زمینه را برای شکوفایی اقتصادی و تحقق عدالت فراهم خواهیم کرد. به فضل الهی و با گذر از این گردنه خطیر، بر قله‌های رهایی، استقلال و پیشرفت خواهیم ایستاد و آینده‌ای روشن را برای فرزندانمان ترسیم خواهیم نمود. به امید دیدار شما در پای صندوق‌های اخذ رأی، در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، هستیم. ان شاء الله

مصطفی مافی
رییس پارک علم و فناوری قزوین