مدیر کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی از همه اقشار برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت کرد.

 

متن بیانیه علیرضا محمدپور به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

ملت بزرگ، استوار و صبور ایران اسلامی و به خصوص قشر دانشگاهی، دانشجویان و اساتید محترم؛

امروز همه آحاد ملت در گام دوم انقلاب در آستانه آزمونی سرنوشت ساز قرار گرفته است. 

اگر نبود حضور و مشارکت عموم ملت در برهه های سخت ۴۳ سال گذشته، جمهوری اسلامی نمی توانست در برابر طوفان های سهمگین دشمنان ملت ایران کمر راست کند، اما از همان ابتدای مبارزه ملت به رهبری امام خمینی(ره) با امپریالیسم جهانی و طاغوت دست نشانده غربی ها و پس از آن در دفاع مقدس و برهه های حساس دیگر در دهه های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، این حضور مردم بوده که موجب اعتلای جمهوری اسلامی ایران شده است.

پویایی، نشاط و تصمیم گیری در این سال ها رمز موفقیت تنها حکومت شیعی جهان است و همه مردم در این سال ها در برابر خون صدها هزار شهید این خاک احساس مسئولیت کرده و خواهند کرد.

بی تردید هر موفقیت و عزتی که امروز مشاهده می شود مرهون همین حضور و مشارکت مردم است و تلاش هایی که در عرصه های علمی، نظامی، سیاسی و … صورت می‌گیرد نیازمند حمایت مردمی است که خودشان صاحبان اصلی این نظام هستند.

 

ملت بزرگ ایران و جامعه دانشگاهی

آتش یأس پراکنی دشمنان و انواع و اقسام تحریم ها از تحریم اقتصادی و نظامی و دارویی گرفته یا تحریم انتخابات بر دل و جان طیف گسترده ای از فرزندان جوان، خوش فکر و کوشای شما که برای پیشرفت دانش بنیان میهن‌شان هم قسم شده اند دیگر اثر نمی‌گذارد. 

 

امروز این حرکت بزرگ و این اراده و خودباوری، نیازمند پشتیبانی و حضور درخشان در میدان، چاره مواجهه با تاریک نمایی و بدبینی القا شده از آن سوی مرزهاست که به گفته مقام معظم رهبری از آبشخور رسانه های سعودی، صهیونیستی و استکباری انگلیس و آمریکا ۲۴ ساعته در پی محروم کردن ملت بزرگ ایران از حقوق خود هستند.

واضح است که مشارکت و حضور مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح ها، طرفداری ها و رقابت‌های انتخاباتی، به خودی خود دستاورد عظیمی به همراه دارد و آن عبارت است از تقویت اعتماد به نفس ملی، گسترش باور توانستن و امید به آینده و افزایش قدرت ملی و بین المللی ایران سربلند در دنیای پیچیده امروز.

جامعه دانشگاهی و فرهیخته در این میدان نقشی اثرگذار دارد و می تواند با پیروی از خط سرخ شهدا و ولایت بار دیگر سیلی سخت بر دشمنانی بزند که منتظر ناامنی و بلوا در ایران عزیز ما هستند.

اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تاکید دوباره بر اهمیت انتخابات، از اقشار مختلف مردم شریف ایران اسلامی و همچنین استان های البرز، قزوین و زنجان دعوت می‌کند تا بار دیگر با عزم و اراده خود در روز ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق‌های رأی حضور گسترده شان را به نمایش گذارند. 

کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سطح منطقه ۷ با امید و اطمینان به نصرت الهی همگام با آحاد ملت با افتخار در جشن شکوه جمهوریت ۱۴۰۰ شرکت خواهند کرد.