نشست شورای هم‌اندیشی و تعامل روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان قزوین با محوریت بررسی کم و کیف برگزاری کلاس‌های مجازی و پرداخت مطالبات شهریه توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

دومین نشست شورای هم‌اندیشی و تعامل روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان قزوین در سالجاری به ریاست دکتر علی فتح طاهری صبح روز یکشنبه ۳۰ خردادماه در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این نشست که با محوریت بررسی کم و کیف برگزاری کلاس‌های مجازی در نیمسال دوم تحصیلی و موضوع پرداخت مطالبات شهریه دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران تشکیل شد، دکتر فتح طاهری رئیس دانشگاه با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی، برگزاری پر شکوه انتخابات را از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و با آرزوی توفیق برای رئیس جمهور منتخب، پیروز اصلی این انتخابات را ملت بزرگ ایران دانست.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در ادامه به موضوع برگزاری کلاس‌های مجازی در نیمسال دوم تحصیلی جاری پرداخت و اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های اخذ شده از سامانه آموزش مجازی دانشگاه، تعداد جلسات برگزار شده در برخی از دروس از حدنصاب لازم کمتر بوده که در این خصوص تصمیم دانشگاه لغو آزمون‌های پایانی این دروس است که به مراکز آموزشی نیز ابلاغ شده است. وی با تاکید بر اینکه کیفیت آموزشی خط قرمز دانشگاه است، افزود: برگزاری آزمون‌های پایانی این دروس منوط به برگزاری کلاس‌های جبرانی در تابستان خواهد بود.

در ادامه این نشست، هر یک از روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص نحوه وصول مطالبات شهریه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و تسویه بدهی حق نظارت دانشگاه پرداختند.

در خاتمه، موضوع انتخاب نماینده جدید روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان قزوین جهت معرفی به سازمان مرکزی دانشگاه طرح و در این خصوص تصمیم‌گیری شد.