دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در دیداری مستقیم و چهره به چهره و در فضایی صمیمانه و دوستانه با دکتر کشت کار، سرپرست این دانشگاه، مسائل، مشکلات و دغدغه های خود را بیان کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر اصغر کشت کار در این دیدار  از نزدیک با دغدغه های دانشجویان و کارکنان این دانشگاه آشنا و نسبت به رفع مشکلات آنان قول مساعد و پیگیری داد.

وی گفت: حل مشکلات و رفع دغدغه های استادان، کارکنان و دانشجویان از اصلی ترین اولویت های دانشگاه است چرا که دانشگاه با حضور این عزیزان شکل و مفهوم واقعی خود را به دست می آورد.

سرپرست دانشگاه در ادامه افزود: بنده در مدت کوتاهی که مدیریت این دانشگاه را بر عهده گرفته ام، سعی کرده ام با برگزاری جلسات مختلف با اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، از نزدیک با دغدغه های آنان آشنا شده و با دریافت نظرات و پیشنهادات، نسبت به رفع مشکلات اقدام کنم و خوشبختانه در همین مدت کوتاه، نتایج بسیار خوبی از هم فکری و مشارکت جمعی این عزیزان به دست آمده است.

دکتر کشت کار در پایان گفت: با هم افزایی و مشارکت جمعی می توان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را بیش از گذشته در سطح کشور و جهان مطرح کرد.