با تلاش کانون دانشجویی هلال احمر و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، کارگاه دوره کمک های اولیه ویژه دانشجویان با رعایت پروتکل های بهداشتی و در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، میثم اسدی دبیر کانون دانشجویی هلال احمر گفت: کارگاه دوره کمک های اولیه توسط سرکار خانم سلیمانی، از مربیان رسمی جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و با حضور ۱۸ نفر از اعضای کانون فرهنگی و دانشجویی هلال احمر و به مدت ۴ روز و در ۲۲ ساعت با تلاش کانون فرهنگی و دانشجویی هلال احمر و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

وی افزود: در این دوره دانشجویان با موضوعاتی هم چون اهمیت کمک های اولیه، احیای قلبی، اتل بندی، جلوگیری از خون ریزی، آشنایی با سازمان جمعیت هلال احمر و اهداف آن آشنا شدند.

گفتنی است: در پایان این دوره، آزمون کتبی و عملی از افراد شرکت کننده گرفته شد و به افرادی که در این دوره نمره قبولی را کسب کنند، گواهینامه دوره کمک های اولیه از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین اعطا می شود.

شایان ذکر است: در مراسم اختتامیه این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین علی صفی خانی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز حضور داشت.