در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ تیر، کنکور سراسری ۱۴۰۰، با حضور ۱۰۰۰ داوطلب آقا و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، از این تعداد داوطلب، ۵۰۰ داوطلب در روز پنج شنبه ۱۰ تیر و در گروه علوم انسانی و ۵۰۰ داوطلب در روز جمعه ۱۱ تیر و در گروه علوم تجربی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

گفتنی است؛ با توجه به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و با توجه به تاکیدات ستاد کرونای استانی، این آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، هم چون فاصله ۲ متری داوطلبین با یکدیگر، توزیع ماسک و ژل ضدعفونی کننده بین داوطلبین، تب سنجی از داوطلبین در هنگام ورود به دانشگاه و ضدعفونی کردن محیط آزمون از اقدامات انجام شده در این دانشگاه بود و اعلام رضایت نمایندگان مرکز سنجش و اعضای ستادکرونای استانی، نشان از تلاش و جدیت مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای برگزاری درست و منظم این آزمون، طبق آیین نامه های صادر شده است.

شایان ذکر است؛ این آزمون در دو نوبت صبح روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۸:۳۰ و به مدت ۴ ساعت در دانشکده فنی مهندسی شماره ۱( صنایع و مکانیک) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.