آیت‌الله محمود رجبی عضو حقیقی هیات امنا دانشگاه و رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی رحمة الله در دیدار با هیات اعزامی بسیج دانشجویی استان قزوین از فعالیت های تربیتی و آموزشی بسیج دانشجویی استان قزوین تقدیر کرد.

هیئت اعزامی بسیج دانشجویی استان قزوین در قم با ایت ا… رجبی ریاست موسسه امام خمینی (ره)، و پورمیرزایی مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارها گزارشی از روند فعالیت ها و برنامه های تربیتی و آموزشی ارائه گردید و حضرت آیت ا… رجبی به بیان دیدگاه های نوین در حوزه گروه های مطالعاتی و تربیتی دانشجویی پرداختند.
در ادامه نیز بررسی مقدمات لازم جهت تامین منابع و مبانی سیر مطالعاتی آثار علامه مصباح (رحمه ا… علیه) مورد بحث قرار گرفت و ریاست محترم موسسه حضرت امام خمینی (ره) تصمیمات لازم لازم را اخذ نمودند،
همچنین در حاشیه این دیدار هیئت اعزامی بسیج دانشجویی از گروه های علمی وتحقیقاتی موسسه بازدید و با اساتید این نهاد انقلابی از جمله حضرت آیت ا… فقیهی و سایر علما و اساتید گرانقدر مجموعه به گفتگو پرداختند.

در پایان این دیدارها نیز مباحث مرتبط با دوره طرح ولایت کشوری در مرکز طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی در قم و باحضور برادران پورمیرزایی و دکتر طونی مسئولین طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی کشور جمع بندی شد و تصمیمات لازم درخصوص برگزاری بیست و ششمین دوره طرح ولایت کشوری برای اولین بار به صورت حضوری در استان قزوین (ویژه دانشجویان استان قزوین) تصمیم گیری لازم انجام شد که در نهایت پس از برنامه ریزی نهایی، به اطلاع عموم شیفتگان و دانش پژوهان طرح ولایتی استان قزوین خواهد رسید، ان شاءا…