هم زمان با گرامی داشت روز قلم، جلسه شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در دفتر ریاست برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه دکتر کشت کار ضمن استقبال از برنامه های معنوی و اعتقادی بسیج اساتید، از بسیج به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی و بازوی نظام یاد کرد و گفت: بسیج اساتید می تواند به عنوان یک تشکل صنفی خدمات خوبی به جامعه دانشگاهی ارائه دهد و روشنگری و مطالبه گری از ویژگی های یک استاد بسیجی است.

وی در ادامه در خصوص اهمیت تعلیم و آموزش مجازی اظهار داشت: ویروس کرونا با همه معضلات و سختی هایی که دارد، توانست بحث آموزش و فراگیری یادگیری مجازی را در جامعه گسترش دهد، به طوری که امروزه می توان استادان و صاحب نظران را به راحتی و در همه نقاط کشور و جهان جستجو و پیدا کرد و از تجربیات و دانش آن ها به صورت مجازی بهره برد.

دکتر مهدی بشکوه، مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در این جلسه به تشریح گزارشی از مهم ترین فعالیت های این حوزه از ابتدای تاسیس تا سال جاری پرداخت.

در ادامه اعضای شورای کانون بسیج اساتید، نظرات، پیشنهادات و دغدغه های خود را در فضایی صمیمانه با سرپرست دانشگاه در میان گذاشته و دکتر کشت کار نیز انتظارات دانشگاه را از بسیج اساتید و راهبردهای آتی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تبیین کرد.