قرارداد مشارکت در سرمایه‌گذاری، ساخت، بهره‌برداری و انتقال (BOT) مرکز نوآوری فرهنگ، هنر و صنایع خلاق در سرای سعدیه مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین عصر امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم وفناوری قزوین، رارداد مشارکت در سرمایه‌گذاری، ساخت، بهره‌برداری و انتقال (BOT) مرکز نوآوری فرهنگ، هنر و صنایع خلاق در سرای سعدیه مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین عصر امروز با سورنا ستاری، حضور معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، هدایت اله جمالی پور استاندار، سیاوش طاهرخانی شهردار، فاطمه محمدبیکی نماینده مجلس فی مابین سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین و پارک علم وفناوری قزوین به امضاء رسید.

این مرکز با هدف حمایت از طرح های فناورانه و نوآورانه در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی و فناوری های نرم شامل برنامه های کاربردی، پلتفرم، زیرساخت، امنیت، فضای تبادل اطلاعات، صنعت انیمیشن و بازی های ویدئویی در راستای اهداف و سیاست های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری احداث خواهد شد.

شایان ذکر است این مرکز با فضایی بالغ بر ۱۳۰۰مترمربع در کاروانسرای تاریخی سعد السلطنه با حمایت مالی ۳۰ میلیارد ریالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری احداث خواهد شد.