هم زمان با عید سعید غدیرخم، مراسم پایانی همایش دو روزه اطعام غدیر (پخت و توزیع ۱۰ هزار پرس غذای گرم)، با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، خادمین قرارگاه جهادی و اربعینی علی ابن ابیطالب(ع) در نجف اشرف و موکب های اربعینی فردا پنج شنبه ۷ مرداد ماه در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مهندس ابراهیمی، مشاور رییس دانشگاه و مدیر اجرایی این همایش، گفت: با حمایت های دکتر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، اداره تغذیه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و با مشارکت خادمین قرارگاه جهادی و اربعینی علی ابن ابیطالب(ع) در نجف اشرف و موکب های اربعینی، همایش دو روزه اطعام غدیر در این دانشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد شد.

وی افزود: این طرح در ادامه طرح اطعام عزاداران امام حسین(ع) در مسیر کاروان های اربعین حسینی است و از روز چهارشنبه ۶ مرداد آغاز شده و فردا پنج شنبه ۷ مرداد، هم زمان با عید سعید غدیر خم، ۱۰ هزار پرس غذای گرم، پخت شده و توسط هیات‌های شاخص موکب‌دار اربعینی استان قزوین در بین خانواده های مستمند قزوین، تاکستان، بوئین زهرا، اقبالیه و سایرین توزیع خواهد شد.

مشاور رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در پایان گفت: از همه استادان، کارکنان و دست اندرکاران آموزش عالی استان قزوین دعوت می شود تا با حضور در این مراسم معنوی ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر این امر خداپسندانه یاری کنند.

گفتنی است؛ مراسم پایانی همایش دو روزه اطعام غدیر روز پنجشنبه ۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می شود.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک نمایید.