نفرات برگزیده کارگاه آموزشی مجازی تفسیر سوره لقمان (طرح رمضان، بهار قرآن) دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در پی برگزاری طرح رمضان، بهار قرآن، کارگاه آموزشی تفسیر سوره مبارک لقمان ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ماه مبارک رمضان، آزمونی به صورت مجازی ویژه شرکت کنندگان این کارگاه برگزار شد که پس از بررسی های به عمل آمده، احمد فخاریان در بخش استادان به عنوان نفر اول معرفی شد. در بخش کارکنان، شادی جمالی، علی افضلی و مهناز زارعی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش دانشجویان نیز پیام عشقی، عنوان اول را به دست آورد.    

شایان ذکر است؛ طرح رمضان، بهار قرآن همه ساله در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان برگزار شده و در پایان نیز به آن دسته از شرکت کنندگانی که در آزمون امتیاز بالای ۶۰ از ۱۰۰ را کسب کنند، گواهی پایان دوره اهدا می شود.

گفتنی است؛ تدریس این کارگاه بر عهده حجت الاسلام والمسلمین جعفر مقصودی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بود و بیش از ۱۲۰ استاد، کارمند و دانشجو از طریق نرم افزار آموزشی این دانشگاه و به صورت مجازی در این کارگاه حضور داشتند.

خاطرنشان می شود؛ کارگاه مجازی تفسیر سوره مبارک لقمان به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و به مدت ۳۲ ساعت در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.

نفرات برتر این دوره به شرح ذیل اعلام می گردد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام

سطح

۱

احمد فخاریان

اول

استاد

۲

شادی جمالی

اول

کارمند

۳

علی افضلی

دوم

کارمند

۴

مهناز زارعی

سوم

کارمند

۵

پیام عشقی

اول

دانشجو